Топ 10Романтичних міст України

 • Драгобрат. Карпати.
  Драгобрат посів перше місце у ТОП-10 найромантичніших місць. Тут навіть взимку не замерзнуть ті, кого гріють теплі почуття! Найвищий гірський курорт в Україні став ще й найромантичнішим – подвійний привід вирушити туди в романтичну подорож.
  1
 • Тунель Кохання.
  Рівненська обл.
  Цей дивовижний природний феномен, що знаходиться біля селища Клевань у Рівненській області, вабить закоханих зі всієї України. Зарості дерев і кущів сплелися між собою та утворили щільний тунель напрочуд точної форми. Кажуть, що прогулянка ним удвох приносить не лише задоволення, але і щастя.
  2
 • Поділ. Київ.
  Цей старовинний район Києва буквально оповитий романтикою. Кожна його вулиця та кожен дворик ніби створені для того, аби дарувати піднесені почуття. Навіть, якщо ви бували тут тисячі разів, кожна прогулянка Подолом гарантує нові незабутні враження. Звісно, отримувати їх краще з близькою та особливою для вас людиною…
  3
 • Форос. Крим
  Найпівденніша точка України – це романтичний Форос. Саме тут ви можете відчути себе так, ніби справді знаходитесь краю землі. Хіба може бути щось більш романтичним?!
  4
 • Донецьк
  У когось це місто асоціюється лише з промисловими гігантами та надсучасним стадіоном. Але Донецьк не дарма отримав назву «міста мільйона троянд». І розквітають тут не лише квіти, але й почуття! Для цього в місті існує безліч романтичних куточків – наприклад, унікальний Парк кованих фігур.
  5
 • Луганськ
  Якщо ви ніколи не були в Луганську, час виправити цю помилку! Адже проект «Романтична Україна» довів, що це місто радо зустріне всіх, хто шукає романтику.
  6
 • Львів
  Прекрасне місто Лева – справжня Мекка для всіх романтиків! Прогулюючись старовинними вуличками або насолоджуючись кавою у затишній кав’ярні, щосекунди ви відчуватимете, що це місто залишиться у вашому серці назавжди, як і подаровані ним романтичні почуття.
  7
 • Сімеїз. Крим
  Крим, море, захід сонця… Ось вона – квінтесенція романтики, яку можна відшукати у Сімеїзі! А щойно стемніє, готуйтеся побачити неймовірної краси нічне небо. Зорі тут сяють і справді неймовірно – не дарма більше ста років тому біля Сімеїзу заснували унікальну обсерваторію.
  8
 • Умань. Софіївка
  «Софіївку» було засновано в 1796 році польським магнатом Станіславом Потоцьким, який назвав парк на честь своєї дружини та подарував його Софії Вітт-Потоцькій на іменини. Тому, мабуть, романтика стала невід’ємною частиною цього дивовижного місця. Відчуйте її і ви!
  9
 • Севастополь
  Дивовижної краси бухти, широкі проспекти і затишні вулички, зелені парки та блакитне море – це все Севастополь. Побувати в ньому мають всі романтики світу! Колись це місто мало статус закритого. Сьогодні ж воно відкриває своє серце всім своїм гостям, особливо – закоханим.
  10